Vyhledání:
Aktuálně
OHLÉDNUTÍ ZA ÚSTECKÝMI SCHODY 2016
14.09.2016

Ve středu 14. září se na Kociánce a v přilehlém okolí v Ústí nad Orlicí konala velká cyklo akce nazvaná ÚSTECKÉ SCHODY. V rámci cyklo závodu žáků nazvaného „Hledá se vítěz” závodili předškoláci, žáci, minižáci a další dětské kategorie. Hlavní závod cross country v kategorii muži Elite, s účastí Jaroslava Kulhavého, odstartoval starosta města Petr Hájek v 17:30 hodin. Na celkem 38 závodníků čekal okruh tradiční okruh vedoucí po Kociánce, kolem gymnázia a pod kulturním domem.

Po 40 minutách projel cílem první Matěj Průdek (Česká spořitelna - ACCOLADE) následovaný Janem Škarnitzlem (SRAM MITAS TREK) a třetí dojel Jan Fojtík (DRÁSAL CANNONDALE). Jaroslav Kulhavý (SPECIALIZED Racing) dojel na pátém místě. Atmosféra byla po celé odpoledne výborná, diváků mnoho a počasí přálo.